KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9007277
nr 900 7277
Träsnitt
3 st, Japan, 1900-tal, bredd: 26 cm, höjd: 39 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:00:00
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.700 kr